Pęknięcie prezerwatywy bez wytrysku a prawdopodobieństwo ciąży

pekla nam prezerwatywa tak z boku a nie przy zbiorniczku, nie bylo wytrysku, mialam wtedy najprawdopodobniej dni nieplodne bo byla mala ilosc sluzu i brak ochoty na seks, bylam wtedy dwa dni po okresie, on od razu w momencie kiedy poczul, ze pekla wyjal penisa. Czy jest mozliwosc, ze jestem w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.