Pęknięcie prezerwatywy a ryzyko zapłodnienia

Kochalismy sie z dziewczyna.Wszystko bylo okej do póki nie pekla prezerwatywa pekla z powodou nie trafienia w odpowiednie miejsce. Wtedu pocsulem ze ona pekla zoran ze nie bylo wytrysku i prezerwatywa pekla jakby z boku zrobila sie mała dziurka iodrazu poczulem. Czy mam sie denerwowac i czy jest jakieś ryzyko ? Strasznie sie stresuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli od razu zauważył Pan pęknięcie to ryzyko ciąży naprawdę jest bardzo niewielkie. Nie ma powodów do niepokoju.