Pęknięcie prezerwatywy a ryzyko wystąpienia zapłodnienia

Pękła prezerwatywa. Nie doszlo do wytrysku w ogole bo on słyszał i poczul ze cos jest nie tak i od razu przestalismy. Twierdzi ze penis był suchy i nie bylo płynu ejakulacyjnego no ale nigdy niewiadomo przeciez. Dodam ze tego samego dnia mial juz raz wytrysk. Wiec czy to mozliwe zeby z tej pękniętej prezerwatywy podczas tylko kilku sekund bycia w mojej pochwie jakas czesc tego preejakulatu dostala sie do pochwy i czy mogly w niej znajdowac sie plamniki zdolne do zaplodnienia?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jednak należy pamiętać, że wnętrze prezerwatywy zawiera środek plemnikobójczy, dlatego ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie. Proszę wykonać test ciążowy po 7-10 dniach od opisywanego zdarzenia.