Stosunek z prezerwatywą a ryzyko zapłodnienia

witam mam pytanie ostatnio z partenem uprawialismy seks uzylismy przerwatywy wysztko bylo w porzadku ona mu sie ze slizgla ale ja poprawil jak byl na zewnatrz w penym momencie takze nie znalazla sie we mnie do wytrysku bylo jeszcze chwile wiec poprawil ja i znowu sie kochalismy gdy dochodzil bym we mnie ale mial prezerwatywe wysuwal sie ze mnie wiec czy jest jakies prawdopodobienstwo ze moglam zajsc w ciaze bardzo bym tego nie chciala on zreszta tez nie prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. Proszę pamiętać, że tak naprawdę żadna metoda antykoncepcyjna nie jest skuteczna w 100%.