Możliwość ciąży podczas zastosowania 2. opakowania tabletek

witam, w zeszly piatek kochalam sie z chlopakiem i skonczyl we mnie. bylam wtedy podczas brania 2 opakowania tabletek anty pod rzad. w ten piatek powinnam dostac okres jednak dostalam plamień, brazowych. krwi byla niewielka ilosc... czy mozliwe bylo zajscie w ciaze?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przyjmowała Pani tabletki antykoncepcyjne regularnie, to nie ma powodu do obaw. Jest to najprawdopodobniej krwawienia z odstawienia.
Jeżeli jednak zdarzyło się Pani pominąć dawkę, to jest możliwość zajścia w ciążę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski