Dotykanie okolic intymnych a możliwość ciąży

Czy mozliwe jest zajscie w ciaze jezeli nie doszlo do stosunku tylko ja lezalem a moja dziewczyna byla na gorze i jedynie dotknalem ja w okolice intymne dwa razy penisem dodam ze wczesniej partnerka piescila mojego penisa ustami

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

W opisanej przez Pana sytuacji nie ma możliwości do zajścia w ciążę.

z poważaniem
Michał Kurek

Aleksander Ropielewski

Jeżeli doszło do kontaktu preejakulatu lub spermy z kroczem lub narządami rodnymi to istnieje ryzyko zajścia w ciążę.