Zabawa wibratorem a możliwość ciąży

Witam na poczatku ja trzymalam dildo a pozniej maz go trzymal i kierowal nim i robil mi dobrze.Podniecil sie i stanal mu czlonek prawdopodobnie na pizamie byly 3 mokre plamy a na koniec przytulal mnie tylem i przodem mialam koszulke nocna ale staralm sie zaslonic zeby nie dotknal mnie w miejsca intymmne a jesli by dotknelo to czy moge byc w ciazy? Oboje bylismy ubrani. Jesli maz ma czyste rece to czy moze trzymac dildo i robic mi nim dobrze?

Aleksander Ropielewski

Jest bardzo mała szansa zajścia w ciążę. Jeżeli nie dochodzi do kontaktu preejakulatu lub spermy z okolicą narządów rodnych to nie ma ryzyka zajścia w ciążę.