Cykl miesiączkowy a możliwość ciąży

http://ovufriend.pl/graph/f3170ddec77525d2f3e37ec1fe6a876d Proszę o pomoc w interpretacji wykresu. mierze temp od sierpnia. zawsze w 1 fazie 36.4 a w drugiej 36.7,36.8. cykl wywołany luteina. 19 dc mialam 36.9, pozniej spadła, i dziś (23dc) 36.6, MOgę być w ciąży?NIe współżyję, tylko ocieranie w ubraniach, dotykanie na gole cialo posladków, pleców, a pochwę dotyka przez majtki mokre z podniecenia. Nie wiem czy miał czyste ręce. mam biały śluz. Proszę o odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Witam!
Jeśli nie doszło do współżycia bądź przeniesienia plemników bezpośrednio do dróg rodnych nie ma możliwości zajścia w ciążę.
Pozdrawiam