Petting w dni płodne a możliwość ciąży

ostatnio uprawialem peeting z moja dziewczyna i niechcacy dotknalem spermy i byc moze prelakurajtu no ale ja wytarlem (ona byla w ubraniu)pozniej zaczelem jej masowac lechtaczke i nie wkladalem palcow (jest dziewica) ale ona byla wtedy mokta i mogla miec wtedy dni plodne. fakt rece byly suche ale czy plemkni mogly jakos na tej rece przezyc? boje sie bo ona dostala okresu lecz ten jest troche mniej obfity niz zwykle i mowila ze ma troche wiekszy brzuch. czy ona moze byc w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju. Jeśli Pana partnerka ma jakiekolwiek wątpliwości, powinna wykonać test ciążowy.