Ryzyko ciąży po masturbacji i pettingu

jesli chłopak sie masturbował w wc no i wytarł sperme z rak do sucha o ubranie a ja miałam wtedy dni płodne i dotykal mnie po lechtaczce ale nie wkladal nigdzie palcow(jestem dziewica)to byly najprawdopodobniej moje dni plodne ale bylam w ubraniu a on wsadzil mi reke pod bielizne.dostalam okres ale boje sie ze to plamienie.byl mniej intensywny niz zwykle bylo go gdzies tak ok 80% i przebiegal dluzej niz zawsze, po ok 10-14 dniach zrobilam test wieczorem i wyszedl negatywnie.czy moge byc w ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonany test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia należy uznać za wiarygodny. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.