Dotykanie miejsc intymnych dziewczyny przez chłopaka po masturbacji

jesli chopak sie masturbowal w wc i nie umył rąk z nasienia tylko wytarl o ubranie i suchymi rekami dotykal dzieczyne po lechtaczce pod bielizna a ona była w spodniach nie wsadzal palcow.dostala pozniej okres(to wygladalo jak okres,jest dziewica)ale kilka kropli mniej niz zwykle. boje sie ze to moglo byc krwawienie implatacyjne. bo zaczynal sie dluzej i trwal ok 4 dn taki bardziej intensywny a mniej 2.zrobila test po 10 dniach po okresie w czasie dnia.wyszedl negatywny.czy ona moze byc w ciazy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ryzyko jest znikome, a negatywne testy wykonane poprawnie, zgodnie z instrukcją, wykluczają taką możliwość.