Prawdopodobieństwo ciąży po masowaniu łechtaczki przez chłopaka

czy jesli chlopak masowal dziewczyne lechtaczke z przypuszczeniem ze mogl miec nasienie na palcach, ktore wytarl o ubranie i rece byly suche, a ona mogla miec dni plodne to czy jest prawdopodobienstwa zajscia w ciaze? czy dziewczyna moze byc w ciazy skoro dostala okkres ale ten byl ciut mniej obfity i obawiam sie ze to moglo byc krwawienie implatacyjne. zrobila test ciazowy po 10 dniach od tego zdarzenia w ciagu dnia bo miala juz okres niby.ale nie wiem czy mozna go uznac za wiarygodny? boje sie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności zdarzenia to ciąża jest mało prawdopodobna. W razie wątpliwości proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej aby wykonać badanie beta-hcg z krwi obwodowej.