Strach przed ciążą po pettingu z chłopakiem

mam przypuszczenie ze moj chlopak mogl sie masturbowac w wc i jak wrocil to wytarl rece o ubraqnie do sucha i wsunal mi reke pod bielizne, masowal mi lechtaczke i obawiam sie ze moge byc w ciazy.dostalam okres i po tym zrobilam test ciazowy po 14 dniach w ciagu dnia wyszedl negatywny. pozniej juz nie mialam zadnego kontaktu.teraz spoznia mi sie okres juz 3 dni. czy ja moge byc w ciazy skoro ta reke byla sucha i dostalam juz 1 okres?boje sie ze to mogla byc falszywa miesiaczka)jestem przerazona:(

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej sytuacji prawdopodobienstwo ciąży jest znikome, ale może Pani zgłosić się do Poradni Ginekologicznej celem konsultacji i badania. Takie postępowanie rozwieje wszelkie wątpliwości.