Możliwość zajścia w ciążę po pettingu w ubraniu

czy moglam zajsc w ciaze jezeli partner dotykal mi lechtaczke (pod bielizna) a bylam w ubraniu. nie wkladal palcow,bo jestem dziewica. wczesniej mogl miec wytrysk, pare min przed tym jak mnie dotykal ale wytarl rece o ubranie i mial suche rece. okres dostalam w normalnym czasie mniej wiecej bo mam nieregularny +/- 2 dni.ale jakby dluzej sie zaczynal tzn na poczatku tak slabo a pozniej juz normalnie czy moge byc w ciazy? wczeniej bolaly mnie piersi ale to w czasie okresu, łacznie trwal ok 5/-6dni

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bliskie zero.