Ryzyko ciąży po stosunku analnym i przeniesieniu preejakulatu

Witam. Czy jest możliwość aby moja partnerka zaszła w ciąże przy sytuacji uprawiania sexu analnego wyjalem swojego czlonka i znalazła sie bardzo niewielka ilość preejakulatu ręką wtarłem tą krople po czym wytarłem reke i dotknąłem kobiecego narządu ( okolice warg ) po czym szybko zabrałem reke. Zaznaczam ze nie wkladalem palcow glebiej tylko okolice warg , nie bylo stosunku do pochwowego , nie bylo zblizen miedzy moim narządem a partnerki . Nie bylo wytrysku. (partnerka miała dni płodne )

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje znikome ryzyko ciąży. W razie wątpliwości partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego stosunku.