Możliwość przeniesienia plemników przez bokserki

Witam. Czy mozliwe jest ze przenioslam plemniki na reke podczas pieszczenia penisa mojego partnera przez bokserki? Nie bylo spermy tylko prejekulat. Uprawialismy tez seks przez ubrania. Oboje mielismy na sobie bielizne i spodnie. Jesli ubrania przemokly to znaczy ze moge byc w ciazy? Czy moglam przeniesc plemniki dotykajac przez boskerki penisa? Jakie jest ryzyko ciazy? Czy jesli mialabym te plemniki i umylabym rece to one by zniknely?

Piotr Pilarski

Ryzyko ciąży w opisanej sytuacji jest bardzo niskie. Wręcz znikome.

Pozdrawiam.