Brak seksu, preejakulat a ryzyko ciąży

Cześć dzisiaj z moja dziewczyna zabawialiśmy sie i mam pytanie czy jesli jezdzilem swoim penisem po jej wargach sromowych i na chwile wszedłem w nią na okolo 3-4 cm jest mozliwość zajscia w ciąże dodam ze moja dziewczyna byla przed okresem kilka dni preejakulat chyba był

Renata GrzechociĹska

Przy obecności preejakulatu i wprowadzenia członka do dróg rodnych istnieje możliwość ciąży (mała jednak istnieje).