Dwa stosunki jednego dnia a możliwość ciąży

Witam,prosze o odpowiedz czy jest mozliwe zajscie w ciaze w ponizej opisanej sytuacji. Kochalismy sie z partnerka o godz 14 wowczas doszedlem po za nia. Wyszedlem z niej ona dokonczyla dzielo rekoma i nastalpil wytrysk. Nastepnie caly dzien spedzilismy razem, a o godzinie 1 w nocy czyli po 11 godzinach znow sie kochalismy, wchodzilem w nia. Czy jest mozliwe zeby doszlo do zaplodnienia, ciazy? Prosze o odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam.

Elżbieta Rhone

Witam,
tak istnieje taka możliwość - stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji - przed wytryskiem wydziela się z członka preejakulat, który także zawiera niewielką ilość plemników.