Przezroczysty płyn na penisie po pettingu a ryzyko ciąży

Witam wczoraj bawiliśmy się z dziewczyną ona moim penisem a Ja jej pochwa. Pocierałem penisem po jej tyłku i zdarzyło się że wszedł do środka do pochwy i za chwile go wysunąłem bez zabezpieczenia to że wszedł nie było celowe. Później bawiliśmy się jeszcze i jak poszedłem do toalety za potrzeba złapałem penisa wypłynął taki przeźroczysty płyn wcześniej nic nie widziałem żeby coś było. Czy mogło dojść do zapłodnienia okres ma co 26 dni ostatnio jej się spóźnił przez chorobę. Proszę o odpowiedź .

Witam. W tej sytuacji nie mozna wykluczyć ryzyka zajścia w ciążę w płynie preejakulacyjnym mogą bowiem znajdować sie plemniki. Taka sytuacja jest jednak dość mało prawdopodobna.