Czy możliwe jest zajście w ciążę bez przebicia błony dziewiczej?

około tydzień temu uprawiałam pieszczoty z chłopakiem i jego penis przez chwile znalazł się w mojej pochwie (nie przebił mi błony dziewiczej)jednak w mojej pochwie mógł zostac płyn preejakulacyjny. Czy możliwe jest zajście w ciąże?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Błona dziewicza nie jest strukturą jednorodną, znajdują się w niej otworu przez które oprócz wydzieliny pochwowej może przedostać się nasienie. W płynie preejakulacyjnym mogą co prawda znajdować się plemniki, zazwyczaj jednak mają one ograniczoną zdolność do zapłodnienia. Jeśli do zdarzenia doszło podczas dni płodnych ryzyka ciąży nie można ze stu procentową pewnością wykluczyć.