Podejrzenie przerwania błony dziewiczej i prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Podczas dni płodnych mojej dziewczyny-dziewicy troche nas poniosło w pieszczotach i spróbowałem wsadzić jej penisa. Byłem bardzo podniecony więc zapewne wydzielał się preejakulat ale co kilka-kilkanaście sekund wyciągałem penisa żeby go naślinić, ściągnąć ten preejakulat i wsadzalem spowrotem. Po chwili penis wszedł na 6-8cm, dziewczyna powiedziała mi, że błony raczej jej nie przebiłem bo 'aż tak nie bolało'. Jak duże jest ryzyko ciąży i czy w takiej sytuacji przebiłem jej błone?

Aleksander Ropielewski

Błona dziewicza zostałaby na pewno przebita gdyby była (często zostaje przerwana jeszcze przed pierwszym stosunkiem płciowy ) ponieważ znajduje się ona na wysokości przedsionka pochwy. W opisanej sytuacji mogło dojść do zapłodnienia.