Możliwość ciąży po stosunku bez zabezpieczenia w dniach płodnych

Witam, niedawno kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczen, w dodatku byly to moje dni plodne. Oboje jestesmy pewni ze nie doszlo do wytrysku, czy jest mozliwosc zajscia w ciaze ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jak najbardziej tak, gdyż w preejakulacie wydzielanym przez partnera w trakcie trwania stosunku także znajdują się plemniki.

Ze względu na to, że w preejakulacie mogą znajdować się żywe plemniki, nie można wykluczyć możliwości ciąży.

Pozdrawiam!