Stosunek w dni niepłodne bez wytrysku a prawdopodobieństwo ciąży

kochałem sie z kobietą bez zabezpieczenia w dni niepłodne bez wytrysku nasienia w pochwie jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.