Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzyko ciąży po krótkotrwałym wkładaniu penisa do pochwy

Czy mogę być w ciąży? kochałam się z chłopakiem w sobote z gumką i nic się nie stało bo wyszedł przed wytryskiem itp następnego dnia nam zabrakło i wchodził i wychodził ze mnie kilka razy trwało to może z 10min razem z przerwami bo później mu nie pozwoliłam bo się bałam nie doszło do wytrysku ani nic podobnego chyba płyn też mu się nie wydzielił(bo jak pisałam nie wchodził i wychodził i nic tam nie widziałam), czy duże jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży czy raczej małe?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Zapłodnienie

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Tzw. stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji i nie można wykluczyć w związku z tym możliwości ciąży.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy