Brak okresu a stres i stosunek bez wytrysku

Witam! Ostatnio miałam miesiączki 3.06 wspolzylam z mężem 10.06 bez zabezpieczenia, ale dochodził nie w pochwę. Od tego momentu nie wspolzylisny. Przeżyłam ostatnio dużo stresu. Miesiączke powinnam mieć 3-4.07. Zrobiłam 2 testy - wyszli negatywne. Dalej jej nie mam. Czy to może oznaczać ciąże? Czy po prostu stres ja przesunął?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.