Prawdopodobieństwo zapłodnienia po seksie bez zabezpieczenia w dniu płodnym

kochalam sie z chlopakiem11.11.2013 bez zabezpieczenia dwa razy pod rzad ale nie konczyl we mnie... okres mialam 01.11.2013 cykle mam 26-27-28dniowe.... jaka szansa jest na to ze moge zajsc w ciaze ?? jest moj 12dc i mam dni płodne.Czy jest duże prawdopodobienstwo zapłodnienia ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Szanse zapłodnienia są realne. Należy pamiętać, że w preejakulacie wydzielanym przez partnera przez cały czas trwania stosunku płciowego także znajdują się plemniki.
Dla zweryfikowania, należy wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie (jeśli ta nie pojawi się). Ewentualne wcześniejsze wykonywanie testów ciążowych z moczu nie ma sensu, gdyż ich wyniki będą niewiarygodne.