Stosunek bez wytrysku i bez zabezpieczenia a podejrzenie ciąży

Kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale bez wytrysku,w owu mialam silny bol podbrzusza na drugi dzien ustal, teraz okres spoznia mi sie tydzien, przed spodziewana @ zaczely sie bole jajnikow, piersi i uderzenia goraca i trwa to wszystko do dzisiaj a nawet sie nasililo, czy to moze byc ciaza ? Czuje taki ciezar brzucha i wieczny niepokoj, w terminie @ spadla mi na jeden dzien odpornosc i myslalam ze lapie mnie grypa ale na drugi dzien ustalo. Dziekuje za odp

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę wykonać test ciążowy. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia, gdyż w preejakulacie wydzielanym w trakcie całego stosunku także znajdują się plemniki.