Ryzyko ciąży po pettingu i dotknięciu preejakulatu

Witam. Robiłem "dobrze" mojej dziewczynie palcami. Miałem wtedy kontakt z płynem preejakulacyjnym, ona była w ubraniach w pewnym momencie dotknełem opuszkami palców penisa na ktorym byl preejakulant ktory wydobyl sie wczesniej ale nadal byl wilgotny i po okolo minucie włozyłem palec to pochwy dziewczyny oczywiscie musiałem przedrzeć sie przez spodnie i bieliznę czili palce ocierały sie o tkaninę. Jakie jest ryzyko ciazy w tym wypadku ??

Magdalena StusiĹska

Oczywiście nigdy nie można mieć 100% pewności braku ryzyka zajścia w ciażę. Jednak w przypadku ktory Pan opisuje jest ono bardzo, bardzo niewielkie.