Preejakulat na palcach partnera a ryzyko ciąży

Witam, 10 stycznia dostałam okres, 19 stycznia piesciliśmy się rekami, on poczatkowo dotykał swojego penisa po pewnym czasie zaczal dotykac mnie i wkladac palce do pochwy, nie sadze zeby byly mokre, aczkolwiek plyn na penisie byl, ale byl moment miedzy jego reka na penisie a we mnie, ze reka zdazyla wyschnac... czy mozliwe jest abym byla w ciazy? pozdrawiam

Witam serdecznie. Niestety nie mogę wykluczyć takiej możliwości, choć szansa na ciążę jest mała.