Ryzyko ciąży po pettingu cztery dni przed okresem

Czy można zajść w ciążę od pettingu? Sytuacja miała miejsce cztery dni przed okresem. Trzynaście dni po tym wydarzeniu wykonałam test beta hcg, następny zrobiłam 29 dni później. Każde badanie wykonane było dwa dni po okresie. Od tego wydarzenia minęło 10 tygodni. Nadal się denerwuje, że mogę być w ciąży, ponieważ mam wrażenie, że urósł mi brzuch. Wyniki były takie same, poniżej jednej dziesiątej.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ciążę można wykluczyć z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością. Poza tym byłoby jeszcze za wcześnie na powiększenie się obwodu brzucha z powodu ciąży.