Petting, miesiączka a ciąża

Witam.Jakiś miesiac temu uprawiałam petting z chłopakiem. Krwawienie wystąpiło,ale trwało tylko 4 dni (zazwyczaj trwało 6). Od tamtej pory mam ciągłe wrażenie,że jestem w ciąży. Zrobiłam już 4 testy, ostatni po 23 dniach od stosunku, wszystkie negatywne. Mój chłopak już powoli zaczyna się denerwować, bo od początku twierdził, że nie było możliwości żeby doszło do zapłodnienia. Nie pozwalam mu się dotykać, wydaje mi się że urósł mi brzuch i bardzo się stresuję. Co robić?

Renata GrzechociĹska

Jeśli od tamtego momentu 4 testy ciążowe wyszły negatywnie jest prawie 100% szans, że w ciąży Pani nie jest. Jeśli nadal Pani nie wierzy. Może Pani wykonać pomiar B-hCG we krwi, który ostatecznie wykluczy lub potwierdzi ciążę.