Czy negatywne testy i normalny okres wyklucza ciążę?

Prawie 4 m-c temu doszlo do zblizenia jednak nie skonczyl we mnie ani pozniej więc nie ma mowy o przedwczesnym wytrysku. Od tamtej pory zrobilam 7 testow , pierwszy 3 tygodnie po zblizeniu. Od tamtej pory co miesiac mam okres tak jak zawsze trwa 3-4 dni czekam na kolejna. Boje sie ze moge byc w ciazy bo powiekszyl mi sie troszeczke brzuch i przytylam. Nie zauwazylam u siebie zadnych innych objawow nie mam mdlosci nie biegam siku. Może piersi mi troche urosly. Czy negatywne testy i okres wyklucza ciąże

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli kilka testów pokazało wynik negatywny i występują u Pani miesiączki to można z dużą pewnością wykluczyć ciążę. Jednak jeśli bardzo się Pani denerwuje możliwością ciąży to polecam wykonanie badania beta HCG z krwi - da ono 100% pewności.