Trzy negatywne testy ciążowe i krwawienie miesięczne a ryzyko ciąży

Witam, ponad dwa miesiace temu doszlo do zblizenia, bez wytrysku robilam 3 testy i kazdy negatywny i po dlugim czasie od zblizenia bo po miesiacu. Do tej pory wystapily krwawienia chyba miesieczne chociaz nie obfite i trwaly 3-4 dni obecnie czekam na kolejna. Nie mam objawow zadnych wydaje mi sie ze powiekszyl sie brzuch czy moge byc w ciazy? Jak odróżnic plamienie od okresu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.