Comiesięczne krwawienia a lęk przed ciążą

mam takie pytanie Od zblizenia bez wytrysku minelo już prawie 4 miesiace od tamtej pory martwie się ciagle ze mogę być w ciazy pomimo tego ze co miesiąc wystepuje u mnie krwawienie jednak nieregularnie a ostatnio dopiero w 37 dc zrobilam już 7 testow ciazowych wszystkie wyszly negatywnie. Jedynie co u mnie zauważyłam ze powiększył mi się obwod brzucha ale może to tylko kwestia przybrania na wadze? Wpadam już w paranoje boje się ze mogę być w ciazy

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli powyższe czynności nie przekonały Pani proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia lub wykluczenia ciąży. Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie.