Ryzyko ciąży po pettingu u dziewicy pomimo negatywnych testów

Witam. Czy ginekolog może sprawdzić, czy jest się w ciąży podczas badania? Czy dziewica może zajść w ciąże od pettingu (od preejakulatu)? Sytuacja miała miejsce 11 tygodni temu, w międzyczasie miałam 3 okresy. 2 badania beta miały wynik poniżej jednej dziesiątej. W jakim odstępie od okresu powinno wykonać się badania? Ja zrobiłam 2 dni po w obu przypadkach. Bolą mnie jajniki, pomimo braku głodu burczy mi w brzuchu, ciągle się stresuję, mam podwyższone ciśnienie, pryszcze pojawiają się na twarzy.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli testy beta hCG są ujemne, należy wykluczyć ciążę . Niemniej jednak wskazana kontrola ginekologiczna z powodu zatrzymania miesiączki.