Spóźnianie się okresu 3 dni po pettingu

Od czego moze spozniac sie okres 3 dzien? Brzuch urusl i brodawki,sciemnialy. Do zadnego wspolzycia nie doszlo tylko do pettingu w ubraniach lecz nie do,wspolzycia. Test negatywny. Czy to naprawde ciaza czy to tylko urojenie? Dlaczego misie spoznia?

Aleksander Ropielewski

Kilkudniowe wahania regularności cyklu miesiączkowego nie budzą niepokoju i mogą wynikać z wielu czynników. Aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn opóźnienia okresu jest wiele, może być to np. Infekcja stres itp. Bez kontaktu dróg rodnych z nasieniem nie można zajść w ciążę. Proszę udać się do ginekologa jeżeli okres nie wystąpi w najbliższym czasie