Opóźnienie miesiączki o 8 dni a petting

Mojej dziewczynie spóźnia się okres już 8 dzień.. Trochę się martwię. Nie było kontaktu płciowego a podczas pettingu nie doszło do wytrysku. Proszę o konkretne wytłumaczenie.

Renata GrzechociĹska

Ryzyko ciąży nie istnieje jeśli nie doszło do kontaktu nasienia z drogami rodnymi. Opóźnienie miesiączki może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub infekcją