Petting dzień po zakończeniu dniu płodnych

Witam. Kilka dni temu uprawiałam petting z moim chłopakiem. Dopiero zaczynamy nasze doświadczenia w tych sferach, stąd moje obawy. Byłam dzień po zakończeniu planowych dni płodnych, u mojego chłopaka nie doszło do wytrysku, ale obawiam się ze mógł nieudolnie przenieść na palcach trochę płynu preejakulacyjnego do mojej pochwy. Czy istnieje realne ryzyko ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie było kontaktu nasienia z drogami rodnymi to nie ma możliwości ciąży. Jeżeli doszło do przeniesienia preejakulatu to istnieje możliwość ciąży choć bardzo niewielka