Możliwość ciąży a petting

Dzień dobry, zacznę może od tego, że mam nieregularny okres, teraz spóźnia mi się okres 3 tygodnie, zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły negatywnie (brak ciąży). Nie współżyłam, ale wraz z chłopakiem "uprawialiśmy" pettnig, ale myślę że podczas wytrysku nie mogłam zajść w ciążę...

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jeżeli nie doszło do wytrysku nasienia w drogach rodnych kobiety i też nie doszło do przeniesienia nasienia w inny sposób do dróg rodnych kobiety nie ma możliwości ciąży. Z tego co Pani pisze trudno określić czy mogło do tego dojść.

Na początku ciąży stężenie hCG może być niskie co daje ujemny wynik testu ciążowego. Test należy wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. W przypadku wątpliwości można go powtórzyć po 48h lub wykonać badanie hCG z krwi.

Proponuję wizytę u ginekolog aby wyjaśnić przyczynę braku miesiączki.
Pozdrawiam