Petting pod prysznicem a ciąża

Witam!

Uprawiałam petting z moim chłopakiem pod prysznicem (ciągle leciała woda). On będąc za mną ocierał się o mój tył. Była to połowa cyklu czyli wychodzi na to, że były to dni płodne :/

Od tamtej pory ciągle mam schizy, że jestem w ciąży. Mam nudności nie wiem czy sobie wmawiam czy jest tak naprawdę. Teraz jest 2 tydzień po tym zdarzeniu i miesiączka spóźnia mi się 2 dni i na razie się nie zanosi żeby ona nadeszła :/

Dodam jeszcze, że tak tydzień przed spodziewana miesiączką miałam straszne upławy, które podrażniały np. piekło. Wyczytałam, że mogą to być nadżerki lub torbiele (dodam też, że przeważnie miałam okres bardzo obfity ze skrzepami, nie raz z naprawdę sporymi). Temp. mam w normie czyli 36,6.

Proszę o poradę!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Aby doszło do zapłodnienia konieczne jest przeniesienie spermy do dróg rodnych kobiety. W rzadkich przypadkach ciąża może być wynikiem przeniesienia preejakulatu, który wydziela się podczas pobudzenia seksualnego, który może zawierać małe ilości plemników, o znacznie obniżonej zdolności do zapłodnienia. Zatem ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe.

Jeżeli ma Pani wątpliowści należy wykonać test ciążowy.
Opóźnienie miesiączki może być również związane z objawami, które pojawiły się parę dni wcześniej. Mogą one świadczyć o stanie zapalnym dróg rodnych. Jeżeli miesiączka się nie pojawi proponuję konsultację ginekologiczną.

Pozdrawiam.