Uprawialiśmy z chłopakiem petting. Czy jest możliwość ciąży?

Od paru dni mam stan podgorączkowy, boli mnie przelotnie głowa i mam bóle krocza, jak do okresu. Uprawiałam petting z chłopakiem i uważaliśmy.

Czy jest możliwość, że mogłam zajść w ciążę?

Witaj,
jeżeli nie doszło do kontaktu spermy z drogami rodnymi, to ryzyko zajścia w ciążę jest znikome.
Objawy, o których piszesz, mogą być z kolei charakterystyczne dla infekcji występujących często w okresie zimy.
Dla pewności, zwłaszcza gdy przypuszczasz, że mogło dojść do przypadkowego przedostania się nasienia do pochwy, możesz wykonać w pierwszym dniu spodziewanego okresu test ciążowy.
Pozdrawiam