Brązowe plamienia po pierwszym stosunku

Witam 2 miesiące temu współżyłam po raz pierwszy z partnerem z prezerwatywą, nie pękła, nie skończył we mnie Dostałam potem okres który trwał 4 dni a zawsze był przez 6-7 dni Potem następnego mies znow wspołżyliśmy ale tez nie skonczyl we mnie lecz znow dostalam okres ktory trwal 4 dni Potem zauważyłam brązową wydzieline ktora byla przez 2 dni Zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny ale przeciez testy sie myla czasami Moje pytania czy moglam zajsc w ciaze i skad ta brązowa wydzielina?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonany test ciążowy z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. W razie wątpliwości proszę powtórzyć badanie. Inną przyczyną dolegliwości mogą być zaburzenia hormonalne. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.