Brązowy śluz po pierwszym stosunku a plamienie implantacyjne

Kochalam sie pierwszy raz ze swoim chłopakiem , nie wiem czy gumka nie byla uszkodzona, on nie doszedl seks nie trwal dlugo bo mnie strasznie bolalo. Blona sluza mi pekla . Na drugi dzien lecial mi brązowy śluz i tak przez tydzień do przyspieszonego okresu o 4 dni który zaczal sie w piątek wieczorem a w poniedzialek juz go nie bylo tak jak śluzu , mam pytanie co oznaczac moze ten brązowy śluz? I ten okres ? Zawsze mam 3/4 dniowy okres a ten trwal 2,5 dnia . Nie bylo to plamienie implantancyjne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienie najpewniej było wynikiem przerwania błony dziewiczej. Mógł być to także wynik podrażnienia. Najpewniej nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.