Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku w dni niepłodne a ryzyko ciąży

Mam pytanie. W pierwszy dzien po okresie kochalam sie ze swoim chlopakiem i pekla nam gumka. Czyli on doszedl we mnie. czy jest szansa ze zajde w ciaze czy raczej nie bo to nieplodne?? prosze o szybką odpowiedz.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
W tym przypadku niestety nie można wykluczyć ryzyka ciąży. Wszystko zależy oczywiście od długości i regularnosci Pani cyklow, nie mniej jednak taka sytuacja jest możliwa.