Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku na trzy dni przed okresem

Witam. Ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem. Bylam trzy dni przed okresem. Po wyciagnieciu doszedl i wtedy zobaczyl ze prezerwatywa nam pekla. Nie doszedl we mnie. Dzisiaj dostalam okres. Czy jest prawdopodobieństwo że bede w ciąży przez preejakulat? Dodam że w tamtym dniu nic wczesniej nie robiliśmy a przed stosunkiem wzielismy kąpiel wiec nie bylo resztek spermy w cewce.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło w czasie dni niepłodnych i nie ma ryzyka ciąży.