Plamienie zamiast miesiączki po stosunku przerywanym

Dzien dobry Ostatnia miesiaczke mialam 24 pazdziernika ,31 pazdzier. i 10 listopada byl seks tkzw.przerywany 16 listopada pojawilo sie plamienie ktore trwalo 6 dni .Normalne krwawienie sie nie pojawilo zrobilam test ciazowy i byl negatywny czy miesiaczka moze sie jeszcze pojawic ?

Magdalena StusiĹska

Jesli test ciążowy wykonany po dniu spodziewanej miesiączki jest negatywny raczej nie jest pani w ciąży- ale jeśli plamienie będzie się powtarzać zamiast normalnego krwawienia, lepiej skonsultować się z ginekologiem.