7-dniowe plamienie zamiast okresu

witam. okres spoznial mi sie ok dwa tyg zrobilam test i negatyw. dostalam naztomiast plamienia ktore trwa juz ok 7 dni nie wyglada mi to na miesiaczke poniewaz nie jest to normalne krwawienie. prosze o pomoc co to moze byc dodam ze mam lekka anemie i lecze sie na niedoczynnosc tarczycy

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę powtórzyć test ciążowy, ewentualnie wykonać badanie bHCG z krwi lub pójść do gienokologa.
Pozdrawiam