Jak leczyć wtórną ostrą białaczkę szpikową u syna?

Witam, Mój 18 letni syn zachorował na wtórna ostrą białaczkę szpikową. Leczył wcześniej osteosarcoma kości piszczelowej. Od dziś bierzemy w Krakowie w szpitalu Uniwersyteckim chemię: cytarabinę połączona z klofarabiną. Czy ktoś może coś doradzić? Coś podpowiedzieć? Mam pełne zaufanie do tutejszych lekarzy, jednak wiem że sytuacja jest bardzo trudna, a może ktoś z grona lekarzy ma doświadczenia w leczeniu tej choroby. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam,

Niestety w tej sytuacji nie można udzielać żadnej porady online, nie mamy takich możliwości. Proszę polegać na onkologach szpitalnych, na pewno leczą zgodnie z najnowszymi wytycznymi i najwyższymi standardami.