Jak mam odczytać swój wynik badania histopatologicznego?

Witam odebrałam właśnie wynik badania histopatologicznego. Bardzo prosze o pomoc w odczytaniu. Otoczkowiak jajnika. Jajowód bez zmian patologicznych. Histochemia guza: siateczka oplata kazda komorke. Calrynina dodatnia, SMA ujemne. Dziekuje za pomoc Pozdrawiam Edyta

Niestety interpretacji i analizy wyniku może dokonać lekarz prowadzący Panią. Proszę do niego zglosić się z wynikiem papierowym. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.