Jak mogę pozbyć się takiego uczucia po prawej stronie głowy?

W badaniu RM głowy mózgowe wyszło upośledzenie powietrznosci wyrostka sutkowatego po prawej i piramidy kości skroniowej prawej mam syczenie po prawej stronie i czy to może być powodem jest to bardzo dokuczliwe a w nocy się wycisza rano jak tylko wstane problem się nasila czy można mi pomóc jestem pa paracentozie u ha i zapaleniu ucha prawego

Poznań to dobry ośrodek laryngologiczny. Nie widzę tego RM głowy. Takie upośledzenie powietrzności wyrostków sutkowatych to często norma. Kości oceniamy zwykle w TK. Nie widzę Twojego badania subiektywnego i obiektywnego słuchu. nie widzę wskazań do paracentezy itd....niczego nie widzę. nie poradzę. Pokaz się z tym wszystkim.